TN LIVE

TN LIVE je živé internetové zpravodajství TV Nova, které začalo vysílat 3. května 2021. Přináší aktuální informace, přímé přenosy důležitých událostí či reportáže přímo z místa dění.

Ředitel zpravodajství a publicistiky TV Nova Kamil Houska prohlásil, že TN LIVE sleduje především události z České republiky, které jsou doplňovány komentáři a analýzami odborníků.

TV Nova ve svém studiu využívá moderní technologie a různé komunikační platformy jako Skype, Zoom, Teams a IP telefon. Skrze ně se moderátoři spojují s odborníky, analytiky, hosty a zpravodaji po celém světě.

TN LIVE vysílá celodenní televizní noviny, pořady – Přehled dne, Nastavený čas, K. O. magazín, Zpátky na Měsíc a dál…, Svět za hranicemi, Rozkaz zněl jasně!, Talk!, Zpráva o stavu Unie.

Navíc se diváci mohou každý čtvrtek těšit na Experty na cestách, kde se například dozví, jaká opatření v jednotlivých zemích platí či jak se připravit na cestu v současné době. TN LIVE nabízí i poznatky z filmového a hudebního průmyslu v pořadu Na gauči. Naopak Třetí poločas se věnuje sportovnímu světu. Nechybí ani vysílání věnující se aktuální situaci a budoucnosti České republiky – Naše Česko anebo Napřímo, kde Bára Divišová vede rozhovory o aktuálních tématech s politiky. 

« Back to Glossary Index