Nabídka práce: Editor/ka TN.cz

Chcete se podílet na zpravodajství naší nejsledovanější televize? Jste kreativní a rádi pracujete v kolektivu, který se navzájem podporuje? Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • editace výstupu vašich kolegů
  • vyhledávání témat k zpracování
  • komunikace se správcem software publikačního systému
  • podílení se na běhu sociálních sítí
  • zpracování příspěvků z různých dostupných zdrojů a jejich publikace na všech platformách
  • spoluzodpovědnost za obsah příspěvků

Naše požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na pozici redaktora podmínkou
  • praxe v internetových médiích výhodou
  • bezchybný pravopisný projev a perfektní znalost českého jazyka
  • aktivní zájem o domácí a zahraniční zpravodajstv
  • znalost anglického jazyka
  • časová flexibilita
  • schopnost umět pracovat v týmu
  • komunikační schopnosti na vysoké úrovni

Co Vám můžeme nabídnout:

  • širokou škálu benefitů
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
  • nadstandardní zdravotní péči
  • vysoce hodnocenou mezinárodní kuchyni přímo v budově
  • pravidelný teambuldin

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte prosím paní Havlíčkovou, jejíž kontakt naleznete zde.

Přidat komentář