Nabídka práce: Projektový produkční České televize

Česká televize (ČT), úsek Self-promotion a kreativita zpravodajství a sportu, hledá posilu do svého týmu na pozici Projektový produkční.

Náplň práce:
– zajišťování produkční činnosti související s výrobou, tj. příprava a průběh realizace (natáčení, postprodukce atd.) AVD (znělek, upoutávek, kampaní, vnitřní grafiky pořadů apod.)
– sestavování rozpočtu přidělených projektů, po odsouhlasení šéfproducentem a zodpovídání za jeho dodržování
– zodpovídání za smluvní zajištění projektu dle pravidel pro vytváření smluv stanovených právním útvarem ČT, včetně užití smluvních vzorů, vč. případných výběrových řízení
– organizování výroby AVD od samotného začátku (průzkum realizace) až po ukončení výroby, vč. vyřešení licencí autorských a osobnostních práv děl užitých v AVD
– vypracovávání a distribuování natáčecích plánů AVD, plánů postprodukce, případně dalších dokumentů sloužících k zajištění realizace projektu
– zodpovídání za přesné a bezodkladné vyúčtování skutečných nákladů výroby AVD, za včasnou a řádnou likvidaci podkladů k proplácení honorářů a faktur
– zodpovídání za maximální a efektivní využití interních výrobních kapacit ČT dle vnitřních pravidel ČT a za dodržování pravidel pro najímání externích kapacit (vč. poptávkových řízení)
– provádění finální výstupní kontroly AVD ve spolupráci s kreativním manažerem

Požadavky:
– minimálně středoškolské vzdělání
– minimálně 5 let praxe v televizní/filmové produkci
– časová flexibilita
– akční přístup k řešení problémů, schopnost týmové spolupráce
– výborné organizační a vyjednávací schopnosti, ekonomické zkušenosti
– schopnost komunikace s lidmi různého pracovního zařazení
– spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a odolnost vůči stresu
– znalost anglického jazyka výhodou

Nabízí:
– bohatou škálu benefitů
– práci v zajímavém prostředí a v týmu profesionálů
– možnost systematického vzdělávání
– odpovídající platové ohodnocení
– 25 dní dovolené
– perspektivní a stabilní zaměstnání v zázemí České televize

Pokud máte o tuto práci zájem, přihlaste se do výběrového řízení zde. Pomocí elektronického dotazníku stačí zaslat životopis a motivační dopis.

Přidat komentář