Nabídka práce: Online redaktor krimi rubriky a zahraničního zpravodajství

Integrovaný newsroom Blesk/Aha hledá zkušeného/zkušenou kolegu/kolegyni se všeobecným přehledem a se zájmem o zpracovávání politických a krimi témat.

Náplň práce:
– přinášet a zpracovávat vlastní témata – zpravodajství, kauzy, příběhy
– práce se zpravodajskými agenturami a jinými informačními zdroji; využívání sociálních sítí
– tvořit články, zpracovávat foto a video obsah
– komunikace a spolupráce v rámci redakce integrovaného newsroomu

Požadavky:
– minimálně roční praxe v online médiích (ve zpravodajství – výhodou)
– perfektní znalost českého jazyka
– znalost alespoň jednoho cizího jazyka na pokročilé úrovni
– spolehlivost, kreativita a zodpovědnost s proaktivním přístupem
– velmi dobrou práce s internetovými zdroji a se soc. sítěmi
– nadšení pro redaktorskou práci; uvítáme nápaditost

Nabízí:
– profesionální zázemí newsroomu nejčtenějšího deníku na českém trhu
– dobré platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity (5 dní dovolené navíc, e-stravenky, další benefity ve formě cafeterie)
– notebook, telefon s daty
– práci v pracovním poměru s možností nástupu ihned
– pracoviště: Praha 7 – Holešovice

Kontakt
CZECH NEWS CENTER a.s.
Veronika Šicnerová

Odpovědní formulář zde.

Přidat komentář