Prix Bohemia Radio v Olomouci

Univerzitní město Olomouc bude od zítřka do čtvrtka hostit mezinárodní festival rozhlasové tvorby Prix Bohemia Radio.

Olomouc si rozhlasový festival bude moct užívat od 18. do 21. října. Jedná se už o 37. ročník v řadě a diváci se i letos mohou těšit na zajímavý a nabitý program především v podobě rozhlasové tvorby, ale i divadelního představení a diskuze. Pro letošní ročník jsou vyhlášené čtyři soutěžní kategorie – Dokument, Drama, Reportáž a Multimédia. Každý den je věnovaný kategorii. Startuje se Dokumentem, na který v úterý naváže Reportáž, ve středa Drama a čtvrteční závěrečný den je vyhrazený pro díla z kategorie Multimédia.

Hlavní zázemí festivalu tvoří především prostory Uměleckého centra Univerzity Palackého, Moravská filharmonie Olomouc, kavárna POTMĚ a jazzový Jazz Tibet Club. Diváci před vstupem na akci budou muset doložit platný negativní test, potvrzení o dokončeném očkování proti covid-19, nebo potvrzení o prodělání onemocnění.

Pro účast na veřejném programu festivalu je také potřeba zajistit si akreditaci na stránkách festivalu a poté si vyzvednout akreditační kartičku ve 3. patře Uměleckého centra Univerzity Palackého.

Přidat komentář