Prima MAX divákům přináší vlastní letní kino

upc_max_kinoTelevize Prima za spolupráce se společnostmi UPC a Cinestar připravila program pro vlastní letní kino, které každý čtvrtek promítá na střešním parkovišti pražského Centra Černý Most. Jedná se o nabídku těch nejlepších českých filmů natočených v roce 2015. Diváci mohou film zhlédnout zdarma, na závěr jej pak ohodnotí. Prima snímek s nejlepším hodnocením jmenuje vítězem divácké ceny s názvem MAX cena 2015.

Promítání snímků odstartovalo 23. června slavnostním zahájením, které moderoval Libor Bouček. Před samotným filmem, divácky úspěšnou Padesátkou, organizátoři připravili i autogramiádu tvůrců a herců. Účastníci mohou pro nejlepší z filmů hlasovat na webu www.maxkino.cz po celou dobu konání projektu. Desítku filmů a doprovodných autogramiád uzavřou Kobry a užovky, které jsou plánované na konec srpna.

Neustále hledáme možnosti, jak našim zákazníkům poskytnout ten nejlepší obsah. Mimořádný důraz klademe na lokální tvorbu. Tu v naší videotéce My Prime zastupuje více než 350 českých a československých filmů z celkových více než 2000 titulů. Proto jsme se také rozhodli podpořit projekt letního UPC MAX kina, který se zaměřuje právě na české tvůrce a filmovým fanouškům zdarma představí nejlepší tituly loňského roku,“ uvedl Karel Smrž, ředitel pro značku a komunikaci UPC.

Program kina UPC MAX

 

Ztraceni v Mnichově 14. 7.

Sedmero krkavců 21. 7.

Vynález zkázy 28. 7.

Schmitke 4. 8.

Gangster Ka: Afričan 11. 8.

Mallory 18. 8.

Kobry a užovky 25. 8.

KOMENTÁŘE

Přidat komentář