T-Mobile přichází s vlastní televizní platformou

t-mobile-tv-mobilni-televize-1Jeden z hlavní trojice českých operátorů, T-Mobile, spustí 4. dubna svou IPTV (Internet Protocol TV). Vysíláním šířeným přes internet se tak bude snažit konkurovat televizi od O2, která na domácím trhu funguje už delší dobu. 

Podle tiskové zprávy, kterou T-Mobile uveřejnil tento týden, se společnost tímto krokem rozhodla rozšířit svůj televizní byznys. Už před rokem a půl zahájila provoz takzvané Mobilní televize, která je určená pro přenosná zařízení. Zákazníci s T-Mobile TV dostanou mobilní službu zdarma.

Služba není vázaná na ostatní produkty operátora, není tak nutné mít internetové připojení tak  přímo od T-Mobile. Důležitým parametrem připojení je však jeho rychlost. Ta by neměla být nižší než 5 Mbps u klasického vysílání a 7 Mbps u vysílání v HD rozlišení. Pro příjem T-Mobile TV je však nutné mít operátorův set-top box. Ten si zákazníci mohou pořídit buď beze smlouvy za 2999 korun nebo za symbolickou 1 Kč a po 100 Kč měsíčně zařízení splácet dalších 23 měsíců.

Nabídku své nové služby operátor rozdělil do tří tarifů. Ty se liší v množství programů a jejich cena se pohybuje od 399 Kč do 899 Kč za měsíc. Zároveň si zákazníci mohou připlatit za některé z šesti tematických balíčků. Další doplňkovou službou je rozšířená videotéka, do které si můžete nahrát až 60 hodin televizního záznamu. Tento obsah je uživateli dostupný po dobu 30 dní.

Pro zákazníky, kteří se pro T-Mobile TV rozhodnou v první polovině letošního roku operátor připravil speciální akci. Ta spočívá ve slevě 100 Kč na měsíční paušál, bez ohledu na tarif, a základní balíček programů HBO na půl roku zdarma.

Čtete dále:

O2 TV v reakci na televizi od T-Mobilu prodlužuje zpětné zhlédnutí

KOMENTÁŘE

Přidat komentář