Nabídka práce: Redaktor/ka zahraniční rubriky Blesk.cz

Zajímají Vás světové události a psaní? Baví Vás jazyky, umíte dobře anglicky? Web nejčtenějšího deníku v zemi hledá kolegu na pozici redaktor zahraniční rubriky.

Náplň práce:

  • vyhledávání témat, která hýbou světem a trendují na sociálních sítích
  • překládání textů ze zahraničních médií
  • tvorba vlastních článků
  • práce s fotkami a videem

Požadujeme:

  • orientaci v zahraničním dění
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • bezchybnou znalost češtiny
  • roční praxi v médiích (v online výhodou)
  • další cizí jazyk výhodou
  • flexibilitu, činorodost a především nadšení pro práci v médiích

Nabízíme:

  • profesionální zázemí newsroomu nejčtenějšího deníku na českém trhu
  • práci s významným dosahem na čtenáře
  • dobré platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity (5 dní dovolené navíc, e-stravenky, další benefity ve formě cafeterie)
  • služební notebook a telefon
  • práci v pracovním poměru s možností nástupu od ledna 2020
  • pracoviště na Praze 7

V případě zájmu najdete kontaktní formulář ZDE.

Napsat komentář: Anonym Zrušit odpověď na komentář