Nabídka práce: Koordinátor vysílání v České televizi

Česká televize hledá pracovníky do pražského oddělení Plánování a koordinace vysílání na pozici koordinátora vysílání.

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • základní znalost anglického jazyka
  • praxe na administrativní pozici minimálně 3 roky
  • alespoň jeden rok praxe v mediální sféře
  • orientace v současné televizní a filmové tvorbě
  • dobrá znalost práce na počítači (MS Office, Internet), znalost Provys výhodou
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • spolehlivost, pečlivost, systematičnost

Náplň práce:

  • zpracovávání denních vysílacích plánů
  • zodpovědnost za naplnění denních vysílacích plánů
  • zabezpečení koordinace jednotlivých fází vysílání televizních pořadů
  • nasazování nepořadových vysílání (self promotion) do vysílacích plánů na základě zadání

Nabízí:

  • bohatou škálu benefitů
  • práci v zajímavém prostředí a v týmu profesionálů
  • možnost systematického vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v zázemí České televize

Odpovědní formulář v případě zájmu zde.

Přidat komentář