NABÍDKA: copywriter ve společnosti Videolektor.cz

Ve společnosti Videolektor.cz hledáme novou posilu, která nám pomůže vyrábět obsah a psát skvělé texty pro náš web, blog, newslettery a spravovat sociální média. Věříme v sílu psaného obsahu. Pokud tedy víte, jak zaujmout psaným textem a máte zálibu v tvorbě informačních, ale i inspirujících článků, pak jste to možná právě Vy, koho hledáme.

Staňte se copywriterem našeho týmu a získejte flexibilní brigádu z domova, která Vás bude nejen bavit, ale umožní Vám i rozvíjet tvůrčí potenciál.

Náplň práce:

  • příspěvky na sociální sítě
  • budování úspěšného blogu a portálu zákaznické podpory,
  • tvorba článků na firemní blog i texty na bannery
  • texty e-mailů
  • organizace a koordinace vydávání článků,
  • vyhledávání aktuálních odborných témat (např. ze světa daní, účetnictví, mezd), které budou nejen informovat, ale i inspirovat,

Požadavky:

  • aktivní přístup, věcnost, pečlivost,
  • zájem o nové trendy v publikování, odborná témata, blogování, sociální sítě,
  • flexibilitu – přibližně 8 hodin týdně (časová náročnost brigády).

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova,
  • zaučení a kvalitní zvládnutí začátků na naše náklady,
  • garantovanou odměnu 130 Kč/hod + motivační, výkonnostní odměny
  • praxi v oboru žurnalistiky,
  • přátelské a stabilní zázemí moderní firmy,
  • nástup možný ihned.

V případě zájmu o nabízenou pozici, nám neváhejte zaslat Váš životopis spolu s motivačním dopisem a ukázkami Vaší práce na emailovou adresu zuzana.hornikova@videolektor.cz

Přidat komentář